Možnost odběru zboží


Závoz k zákazníkovi

Pokud jste velkobchodními zákazníky společnosti Benstar, s. r. o. můžete si nechávat zboží z našich velkoobchodních distribučních středisek dovážet. Zboží Vám zavezeme zdarma při odběru nad 5.000 Kč bez DPH.
Závozy jsou uskutečňovány každý pracovní den na základě objednávek, zpravidla do 24 hodin od objednání zboží, dle rozvozového plánu, který Vám ochotně zdělí obchodní zástupce.

Těšíme se na velkobchodní spolupráci s Vámi!

V nákupu v našem velkoobchodě Vám může pomoci náš akční leták, který naleznete pod svým účtem po přihlášení do B2B e-shopu. Zde pro Vás každý měsíc chystáme sortiment zboží za příznivé ceny. Chceme být místem, které Vám opakovaně poskytne pohodlný a rychlý velkobchodní nákup do Vaší společnosti.
Nabízíme velkoobchodní spolupráci pro gastronomii. Ušetřete! Udělejte nákup u nás.


Objednávku vytvoříte

 
E-mailem platným pro jednotlivé pobočky:   Telefonicky: pro jednotlivé pobočky:
     
 
  • Ostrava, 605 264 002
  • Jeseník, 777 756 408
  • Olomouc, 725 362 109
     
Předáním objednávky:     E-shop:
 
  • obchodnímu zástupci
  • našemu řidiči
   Pravidelné volání

Služba pravidelné volání je určena pro zákazníky, kteří nechtějí myslet na to, že musí objednat zboží a navíc ušetří za telefonní poplatky. Stačí nahlásit u telefonní operátorky požadované termíny volání a naše telefonní operátorky Vám zavolají pro objednávku.
Náměty, připomínky, stížnosti

Stále se snažíme zlepšovat kvalitu našich služeb, a proto pokud nejste s něčím u naší společnosti spokojeni nebo máte nějaký námět, co bychom měli zlepšit, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce nebo můžete kontaktovat přímo vedení společnosti na e-mail info@benstar.cz
V naší nabídce je velký sortiment vín z celého světa, nealkoholické nápoje, potraviny a některé druhy sortimentu drogerie.

Osobní přístup
Nedílnou součástí našich služeb je i individuální poradenství, každému zákazníkovi se nesnažíme pouze prodat, ale nalézt řešení právě pro něj na míru.
Vaše objednávky jsme schopni optimalizovat, zkonzultovat s Vámi Váš nabídkový sortiment, doporučíme Vám ta nejvhodnější vína k Vašemu jídelnímu lístku.

Naše hlavní krédo?

Vážíme si našich zákazníků.


Flexibilita
Zboží se k zákazníkům dostává do 24 hodin.Každý měsíc společnost vydává akční leták. V letáku naleznete prezentaci novinek a velké množství cenově zvýhodněných produktů. Věříme, že vám tento letákový-katalog pomůže k lepší orientaci ve zboží, které vám nabízíme a usnadní vaše objednávky.  
Neváhejte a začněte s nám!


Objednávat můžete dnes!


Slevy
Pro věrné zákazníky při vyšších odběrech poskytujeme slevy. Obchodní podmínky vždy domluvíte s našimi obchodními zástupci. Neváhejte se nás zeptat na cokoli, co by mohlo ovlivnit Vaše rozhodnutí a obchody.


 

VAŠI PARTNEŘI PRO GASTRONOMII - ČLENOVÉ SILNÉ VELKOOBCHODNÍ SKUPINY JIP
JIP východočeská, a. s. LESKO-Velkoobchod nápojů, s. r. o. BENSTAR, s. r. o.

 

BENSTAR VSTUP na stranku před e-shopem

Navštivte nový E-shop společnosti Benstar, s. r. o. Naleznete zde celý sortiment pro podnikatele.
V e-shopu mohou nakupovat pouze podnikatelé s platnou registrací.

Benstar, s. r. o.
Letáková akce